Singapūras mano akimis

Labas, aš krabas. Vika griežtai pareikalavo, kad prisidėčiau prie blogo rašymo.. Tai va tai tau ir rašau 🙂  Šiandien nuo ryto trankėmės indų, kinų, arabų kvartaluose, aplankėm ir naujamiestį, į kurį planuojam dar važiuoti, kai sutems.

Jiedu dviračiu važiuoja dviese. Tam "kitam" nereikia nė kamufliažo - puikiai užsimaskuoja.

Robotas - irgi žmogus.

Singapūras Kalėdoms ruošiasi itin atsakingai. Visur pilna kalėdinių puošmenų, dangoraižiai nukarstyti girliandomis.

Jau beveik susitaikėm, kad šiemet mūsų laukia butaforinės Kalėdos. Kažkaip nelimpa tos girliandos ir kalėdiniai elniukai, kai lauke +30.

Kinų kvartale.

Apie  miestą –  tobulas išplanavimas, susisiekimas ir informaciniai ženklai. Užklydom į urbanistikos ekspozicijoją naujamiestyje – kosmosas, tokiam patogiam mieste dar nesu buvęs. Matyt, chebrytė, mažai vietos turėdama, penkis kartus pagalvoja prieš statydama, o ir pinigėlių nestokoja visai visai – gali leisti sau ne tik prirausti metro visoj salos teritorijoj, bet ir “pakabinti“ kelis parkus ant dangoraižių stogų.

Dar iš parodėlės įspūdžiai: kai žiūrinėji VDA architektūros studentų darbus apninka tokios  mintys – viskas gerai, gražu, bet dieve mano, kas turi atsitikti, kad šie projektai būtų įgyvendinti? Teoretikų žaidimėliai ir kumpis dėl grožio. Čia žiūrėdamas į bet kokią studento utopišką terlionę supranti, kad viskas realu – šalia kabo įgyvendinto projekto nuotrauka.

Ką dar čia parašius dėl parašymo.. Radom labai fainą ekspoziciją  –  įkvėpė.  Matyt, bandysiu kažką panašaus – tik aišku kreiviau ir šleiviau – pateplioti laisvu laiku (pagaliau jo turiu). Tai įmesim į blogą kreivų piešinių vietoj mano kreivų rašinių  :))

Komentarų: 7
 1. Saidžytas parašė:

  Jusu istikimas gerbejas siuncia palaiminima! Edenas ant stogo, zemeje deutschland order, pieno upes, savsainiu krantai! Smagu ziureti, skaityt, ypac kai uz lango amzinas vakaras su +2 ir lietuciu! Labai sauni humanoidinio roboto nuotrauka ir pastebimai akylai saugojami rusiavimo konteineriai, kurie gal but taip pat robotai.Giriu jus! Laukiam sugriztant, jau savaitgalis ant nosies kabo.

  • ciatute parašė:

   Davai, raportuok, kas ten lietuviskoj zemelej darosi, Iki savaitgalio grizt nebespejome, bet linksmybiu liune mes visada su jumis – smarkiai ir iki dugno 😀

 2. Elas parašė:

  So far so good 🙂 Viskas labai gražu. Tik nepamirškit, kad mumi jumi sekam iš kito pasaulio krašto ir matom tik tiek, kiek Jūs rašot 🙂 Tad nesikuklinkit.

  P.S. Robotukai ištiko liuks. 🙂

  • nefokusas parašė:

   stengsimes. nusipirkom va objektyva 50 mm 1.8f – bus naktiniu vaizdu:)

 3. Saidžytas parašė:

  hey, o tai ne mitas, kad Singapure fototechnikos pasirinkimas nemazas ir kad skatiku kitu pigiau nei Europos viduryje?

  • nefokusas parašė:

   260lt plojom uz 50mm objektyva. na toks kaip tavo,tai skaiciuok kiek cia pigiau

   • Saidžytas parašė:

    uchty, korupcija…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: